Sanayi Tekerlek İmalatı

Sanayi ve endüstri tesislerinde; Sanayi Tekerlek İmalatı özel uygulamalar alanında yeni tekerlek almaktan daha avantajlı olmaktadır. Seri üretim sanayi tekerlerinden daha dayanıklı kaplamalar yapılabilmektedir.

Bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler ile seri olarak üretilen tekerleklere yaptığımız kaplamalar genellikle çok daha dayanıklı olabilmektedir. Taşıma arabaları, treyler, kaynak rotatör tekerlekleri vb. özellikle ağır sanayi tekerleri kaplamaları mükemmel sonuç vermektedir.

Özel kullanım alanı ve arıza durumunda hat durdurma maliyetlerini kesinlikle daha aşağılara çekebilecek bilgi birikimine sahibiz. Projelere uygun Sanayi Tekerlek imalatlarında çözüm sunma noktasında ciddi bir bilgi birikimiyle mükemmel sonuçlara ulaşabiliyoruz. Tekerlek tasarımı, yük taşıma kapasitesi hesaplanarak teknik ve mühendislik  yetkilileriyle paylaşıyoruz.

Yurtdışından ithal edilen “Blicke”  “Wicke” gibi markaların kalitesinde tekerlek üretimlerimiz özel imalat şeklinde mevcuttur. Konu ile ilgili olarak büyük otomotiv firmalarında yerlileştirme çalışmalarına destek veriyoruz.

sanayi tekeri

sanayi tekeri

Ağır Sanayi Tekerleri

Ağır sanayi tekerleri; fabrika ve üretim tesislerinde çeşitli taşıyıcılar, forkliftlet, taşıma arabaları, kalıp taşıma arabaları, tekstil taşıma sistemleri, endüstriyel taşıma sistem araçları vb. kullanım alanlarında yıpranan tekerlekleri yeni kalitesinden daha üstün özellliklerde kaplama yapabiliriz.

poliüretan sanayi tekeri imalatı ve kaplama

sanayi teker imalatı

Sanayi Teker İmalatı

Sanayi teker imalatı; istenilen ölçü ve teknik özelliklerde kaliteli olarak imal edilmektedir.

Sanayi Tekerlek Kaplama

Bir cevap yazın